Заяву на звільнення написав фінансист Сергій Гаращук

846

Головний фінансист Житомира вирішив піти з посади. На сесії Житомирської міської ради Сергій Гаращук доповідав про дефіцит бюджету. Його недовиконання депутати палко обговорювали. Кажуть, що на комісіях погоджували проекти, проте не врахували можливостей міської казни, так само виплачували зарплату медикам, котру заборгувала держава. Директор департаменту бюджету та фінансів заявив, що бюджет за 9 місяців виконали на 93 відсотки, проте запланували витрат на понад 80 мільйонів більше. Грошей не вистачає. Після цієї новини в кулуарах міської ради почали обговорювати звільнення директора департаменту фінансів Сергія Гаращука. Чиновник підтвердив, що заяву на звільнення писав. 

«Не за власним бажанням, а за згодою сторін я написав заяву з сьогоднішнього дня. Право роботодавця залишається або погодити сьогоднішній день, або визначити термін відпрацювання»,— сказав у телефоній розмові Сергій Гаращук, директор департаменту бюджету та фінансів Житомирської міської ради.

Натомість, міський голова про звільнення посадовця говорити не хотів.
Отож директор департаменту фінансів написав заяву на звільнення. В міському бюджеті дефіцит. Влада допоки офіційних рішень не оприлюднювала