Міський голова скликав ініціативну групу з приводу вирубки лісу в районі Паперова фабрика

440

Мешканці району Паперова фабрика обурювались, що підприємство не враховує інтереси людей. Розповідали, що вже зустрічались з керівниками картонного комбінату. Проте, знайти спільного рішення так і не змогли, тому звернулись по підтримку до міської влади.
Натомість, представники картонного комбінату запевняли, що розширення підприємства не суперечить екологічному законодавству. 
За словами заступника керівника підприємства, перевірити законність діяльності Житомирського картонного комбінату взялись різні профільні управління.

«Зараз пише ініціативна група і тільки встигаємо  приймати перевірки і відписуватись. Ми відповімо на всі питання через фахівців і перейдемо в правове поле,якщо десь буде визначено щось ми все виправимо»,— зазначив Олександр Волошкевич, заступник генерального директора Житомирського картонного комбінату.

«Я думаю мы сделаем еще одну встречу. Сегодня мы должны обозначить саму проблему и услышать возможные пути решения проблемы. Решение все равно будет принимать руководства картонного комбината»,— відповів Сергій Сухомлин, Житомирський міський голова.

Після обговорення представники ініціативної групи вже не були такі категоричні та пропонували аби підприємство компенсувало збитки за знищенні дерева.
Міський голова запевнив, що питання вирішать з врахуванням інтересів мешканців району Паперова фабрика та підприємства. Адже місто отримує на рік понад 5 мільйонів гривень податків