Дмитро Ткачук залишився на посаді. Заступника-транспортника захищали та підтримували

561

Звільнення Дмитра Ткачука з посади заступника Житомирського міського голови планували розглядати на сесії. Однак з моменту появи такого проекту рішення у мережі Фейсбук почали ширитись дописи на підтримку чиновника. Активісти заявляли, що Ткачука звільняти не слід. Писали активісти, журналісти і депутати.
Житомиряни, переважно журналісти, створили петицію на сайті міської ради, таким чином звертаючись із запереченням можливої відставки заступника міського голови. За першу добу петиція набрала 185 підписів із 250 необхідних. Нині там 343 підписи.
Підтримки у Дмитра Ткачука було багато, проте вирішальним було слово  депутатів міськради. 

«Депутаты оказали доверие Дмитрию Ткачуку. После общения в депутатских фракциях, депутатами было высказано мнение о том, что надо дать возможность реализовать те проэкты, которые уже начаты в Житомире»,— зазначив Сергій Сухомлин, Житоиирський міський голова.

В міській раді кажуть, що в реформуванні має бути стратегія. До того ж, нову кандидатуру на цю посаду не схвалили. 
Депутати чекають від Дмитра Ткачука подальшого впровадження своїх транспортних проектів. На те ж сподіваються і житомиряни, які захищали цього заступника міського голови. Нагадаємо заступника з комунальних питань таки звільнили, сам Олександр Фещенко попросив депутатів підтримати його заяву