Мешканці 4-го Селецького провулку страждають від сміття

715

Пацюки, зграї бродячих псів, постійний сморід – все це поряд з житловими будинками на провулку 4-му Селецькому. А все через те, що вже понад 2 місяці не вивозять сміття.
Вивозити сміття за договором має КАТП 0628. Люди неодноразово дзвонили на підприємство та скаржилися. Результату це не дало. Врешті, терпець людей увірвався і свої претензії мешканці направили до міської ради. 

«Ответ пришел через два месяца о том, что они отрегулировали вывоз мусора, о том, что мусор у нас вывозится каждый день в течении недели. А закрыть или перенести – нет такой технической возможности. И приложили мне фотографию о том, что мусор у них убирается. Фотографии были сделаны летом перед Днём города. Фотографии о том… лето, вот ещё деревья зелёные… о том, что какая у нас идеальная, чистая мусорка у нас убрана»,— скаржиться Олена, мешканка провулку 4-го Селецького.

І саме під час зйомок до смітника під’їхав транспорт підприємства і почав відвантажувати непотріб. Водій трактора каже, що приїхав сюди за графіком. Вважає, що люди самі винні. Ніби на підтвердження слів тракториста КАТП до сміттєзвалища під’їхав чоловік із повним причепом великогабаритних відходів. Нашому питанню, чому не вивозить це сміття на санкціоноване звалище - щиро дивувався. Чоловік викинув з причепа декілька целофанових мішків, а будівельне сміття повіз далі. Мешканці, двори котрих виходять на стихійне звалище, обурюються поведінкою таких людей. Кажуть, що фотографували таких порушників і навіть викликали поліцію.
Сміття на провулку 4-му Селецькому таки вивезли. Для цього транспорт КАТП виїжджав декілька разів. Проте гілля поблизу сміттєвих баків залишилися на місці