У Житомирі попрощались із загиблим в зоні АТО військовим Максимом Перепелицею

2006

Командувач підрозділом снайперів 95-ї бригади згадує 2013-й рік, коли Максим Перепелиця прийшов на службу.

«Одразу помітив, що хлопчина розумний. Таке зразу кидається в очі, тому що зразу було видно, що не йшов за течією, як багато в нас людей. Мав свою власну думку, вмів її чітко висловити, був справжнім патріотом України, і я вважаю, що був прикладом для багатьох. Третій мій боєць уходить в небо. Ще не все скінчено, і я думаю, що ворог він за все ще пошкодує, і відплатить сповна»,— каже Євгеній Гончар, заступник командира першого десантно-штурмового батальйону 95-ї окремої десантно-штурмової бригади.

25 листопада з життя героїчно пішов Максим Перепелиця. Хлопець народився у селі Давидівка, нині це Хорошівський район. Служити пішов ще до початку війни на Сході, а у 2014-му пішов захищати кордони України.
Пішов з життя, рятуючи побратима в бою. Загинув від кулі ворожого снайпера. Сьогодні хлопець святкував би 27-й День народження, натомість, громада Житомирщини  прощалась і провела в останню путь разом із найріднішими.  Кількасот людей прийшли вшанувати пам'ять Героя. Читали вірші, присвячені хлопцеві.
Молодшого сержанта Перепелицю проводили з майдану Корольова ходою. Героя поховали на Смолянському військовому кладовищі у Житомирі