Діти виготовлятимуть театральні ляльки

510

Цього чоловіка з лялькою-маріонеткою в руках, напевно, бачив кожен житомирянин. Він часто виступає на вулиці Михайлівській. Звати лялькаря Сергій Соловйов. Він власноруч  виготовляє  своїх персонажів. Нещодавно майстер провів навчання для малечі з виготовлення ляльок в обласній бібліотеці для дітей. Розпочав з невеликого перфомансу.
«Театральну ляльку можна виготовити з будь-якого матеріалу», - вважає Сергій Соловйов.
У книгозбірні кажуть, що бібліотека – це вдале місце для поєднання двох мистецтв – театрального та літературного. Майстер каже, що виготовлення ляльок  його юнацька мрія, яку він втілив через десятки років. Тому вважає, що кожен має спробувати себе у лялькарській справі ще в дитинстві.

«Коли я ще працював у театрі ляльок, до мене прийшов хлопчик. Він дуже такий був завзятий до ляльок, і я його вчив, як робити маріонетки, як робити театральні ляльки. І коли він до мене прийшов, я подивився на нього – побачив себе, тому що після школи я теж хотів бути лялькарем, але в мене це не вийшло. І тільки через 25 років я прийшов до того, чим хотів займатися»,— каже Сергій Соловйов, лялькар.

Діти залюбки переглянули міні-вистави від майстра із залученням різних видів театральних ляльок. Дехто навіть сам захотів спробувати змайструвати ляльку. Лялькар каже, що виготовлені власноруч ляльки діти залучатимуть у виставах, котрі показуватимуть іншим дітям. Майстер-клас проводитимуть раз на тиждень у Житомирській обласній бібліотеці для дітей