У житомирських маршрутках та тролейбусах можуть з’явитися контролери з наступного року

1418

Валідатори з’явились у майже всіх житомирських маршрутках ще 1-го грудня. З першого дня люди скаржилися, що водії не видають квитки, або ж навіть не мають таких терміналів. Не рідко називали валідатори «предметами інтер’єру» маршрутника. Заступник міського голови з питань транспорту визнає, що у водіїв немає мотивації вибивати квиток за кожного пасажира, тож закликає людей вимагати білет.

«Перевірки, рейди , то само собою, але на сьогоднішній момент ми і самі бачимо, що всі валідатори, вони є в мережі, вони ввімкнені, вони всім роздані. По системі все видно: кожен час кожного вибитого квитка. І коли водій не видавав впродовж години квитки, а потім різко почав їх видавати – все це модна буде проаналізувати по окремо кожній взятій машині, по кожному перевізнику»,— зазначає Дмитро Ткачук, заступник Житомирського міського голови.

На перевізників накладатимуть штрафи за невидачу квитків через термінал. А в планах, з наступного року впровадити службу контролю, зокрема за наявністю білета у пасажира