У Житомирі провели перший воркшоп «Перемоги та виклики бюджету участі»

477

Другий рік поспіль у Житомирі реалізовуються проекти бюджету участі. Уже втілено в життя 10 таких проектних пропозицій містян. Проте нове суспільне явище спровокувало дискусії серед громадськості. Це визнають  представники влади і члени Координаційної ради бюджету участі.

«Два роки реалізації проекту бюджету участі показало, що кожен новий досвід все одно не є абсолютним. Ми стикаємося з тими складнощами і з тими нюансами, які обов’язково треба пройти. Бо навіть ті скандали, які ми мали на шляху, - вони теж є важливими в плані досвіду для того, щоб його врахувати, усунути і не допустити в майбутньому»,— каже Дмитро Ткачук, заступник Житомирського міського голови.

На воркшопі присутні обговорювали сильні та слабкі сторони бюджету участі. Автори проектних пропозицій  визнають, що незважаючи на перепони, участь житомирян у розподілу бюджету відкриває можливості співпраці влади та представників громади. Співорганізатор Громадського бюджету в Києві Сергій Лобойко вважає, що наше місто на правильному шляху. Захід тривав понад 4 години. Працювали присутні в трьох групах: представники влади, члени Координаційної ради та автори проектних пропозицій. За час воркшопу учасники виробили  практичні поради для ефективної реалізації проектів бюджету участі в майбутньому