У день місцевого самоврядування чиновники підводили підсумки роботи ОТГ ЗА 2017 рік

462

В День місцевого самоврядування голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма розповів про вже виконані завдання та про майбутні плани. Наголосив,що Житомирщина є лідером у формуванні об’єднаних територіальних громад серед областей України. Також привітав присутніх зі святом і нагородив відзнаками працівників державних установ.

«Ми живемо в часи кардинальних реформ. Нині тривають перетворення  в галузі охорони здоров’я,освіти. Продовжують вдосконалювати законодавство нашої держави. Відбувається реформа місцевого самоврядування. На сьогодні в області утворено 45 отг. Житомирщина займає друге місце по впровадженню децентралізації. Обласна рада і надалі працюватиме над тим,,щоб спрямувати роботу депутатів,активність громад  саме у цьому напрямку»,— зазначив Володимир Ширма, голова Житомирської обласної ради.

Депутати  наголошували на тому,що громада  Житомирщини приймає активну участь в управлінні державою. Підтвердженням цього є новостворені територіальні громади.

«Українці повинні взяти владу в свої руки. Тому що ніхто за тебе десь в ЄС Чи на Сході не візьме тебе не врятує,не допоможе. Якщо ти сам собі не допоможеш. Почнемо ми з місцевого самоврядування,почнемо  влади,в селі,в своїй громаді,в своєму місті,в своїй області»,— каже Сидір Кізін, депутат Житомирської обласної ради.

Голова профспілки працівників державних установ наголосив на важливості народовладдя та роботі саме депутатів та чиновників місцевого рівня.

«Люди які займаються і живуть проблемами місцевого самоврядування—це працівники органів місцевого самоврядування. Ми знаємо багато проблем з якими ви зіштовхуєтесь . Ми знаємо багато питань які вам вдалось вже вирішити»,— зазначив Юрій Піжук, голова Профспілки державних установ України.

Між Житомирською  обласною радою, облдержадміністрацією та Профспілкою працівників державних установ України був підписаний меморандум про співпрацю.
Житомирська область займає 3 місце серед областей України за напрямом «Економічна ефективність» та друге місце за темпами сільськогосподарського виробництва. Також, є лідером у формуванні об’єднаних територіальних громад