У Житомирі місяць святкуватимуть Новий рік

1419

На Новорічні свята в Житомирі обіцяють різноманітні розваги. Планують, що цього річ працюватиме ковзанка  Михайлівській. Відкриють  льодовий майданчик яскравим шоу. Основні локації будуть такі, як і тогоріч. Проте фудзону відділять від місць розваг дітей. Традиційно, ятки з їжею та напоями працюватимуть біля кінотеатру «Жовтень». На майдані Корольова розмістять сцену та будиночок Святого Миколая. 15 грудня тут стартуватиме Різдвяний ярмарок та Всеукраїнське ЗD-шоу «Вартові мрій». Протягом свят заплановано розваги для всієї родини. Серед них конкурс новорічних ялинок, сніговиків та родинної витинанки. Основне дійство заплановане на 19 грудня. Спеціально облаштований святковий автомобіль Святого Миколая з артистами вітатиме малечу з будинків сімейного типу та дитячих будинків. Цього ж дня о 18 годині святково запалюватимуть вогні ялинки.

«У святкуванні в нас будуть розважальні програми для малюків, потім «Різдвяна реальність в казці» від нашого Житомирського академічного музично-драматичного театру, феєричне театралізоване дійство, лазерне шоу, файєр шоу. Тобто буде дуже цікаво й феєрично, буде свято світла й вогню»,— Ніна Рябенко, начальник управління культури Житомирської міської ради.

Житомир до свята прикрасять ілюмінаціями. Головна Новорічна ялинка буде та ж, що й торік. Хоча, заплановано купити нові гірлянди. З 20 грудня до 14 січня на майдані Корольова відбуватимуться різдвяно-новорічні забави, а в палаці культури – театралізоване дійство «Новорічні пригоди Буратіно». У Новорічну ніч на житомирян чекає розважальна програма. Витратять на святкування близько 300 тисяч гривень, переважно спонсорських грошей. Це вдвічі більше, ніж того року, так кажуть чиновники