Ілля Кива завітав до Кмитівської школи-інтернату

1450

Учні Кмитівської школи-інтернату напередодні Нового року зустрічали гостей зі столиці. До них завітав Ілля Кива, щоб ознайомитися з роботою навчального закладу.
Цікаво, що більшість розвивальної наочності вчителі розробляють і виготовляють самостійно. Кажуть, що це дозволяє підходити до потреб кожної дитини індивідуально. Окрім цього, діти і самі вправно майструють поробки та навіть плетуть маскувальні кікімори бійцям АТО. 
Директор школи розповіла, що випускники інтернату залюбки приїжджають в гості до рідної школи.

«Ось така родинність – вона залишається. І спілкування на багато років залишається. Ні ми для них не є чужими, ні вони для нас»,— зазначає Алла Гребенюк директор "Кмитівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Житомирської обласної ради.

Чимало і спортивних досягнень у вихованців школи-інтернату. Учні виграють обласні та всеукраїнські змагання, та займають призові місця в чемпіонатах європейського рівня. Проте, керівник закладу визнає, що тренуються діти в неналежних умовах. Спортивний зал і майданчик потребують оновлення. Політик пообіцяв сприяти у вирішенні декотрих потреб школи, а також привітав дітлахів із прийдешніми святами та подарував солодкі гостинці