Новорічні гуляння відбулись у мікрорайоні Малікова

1333

У мікрорайоні Малікова відзначили зимові свята. Дитячі посмішки навколо, радісний сміх та пісні, саме таким цей день був для мешканців мікрорайону. З вітальним словом виступила ведуча Янгол, пісні подарували фольклорний гурт «Джерельце». 

«Нести те світло, яке закодовано в українській народній пісні, завжди приємно, і дуже почесно. Через те ми раді, що нас запросили на це свято, щоб ми могли поділитися тою радістю, яка всіх оточує при наближенні до свят, з усіма присутніми мешканцями цього мікрорайону»,— Ангеліна Нєстєрова, керівник фольклорного гурту «Джерельце».

Прийдешній рік – рік Собаки. Саме тому дітей розважали аніматори Песик та Чортенятко. Символ 2018-го року танцював з малечею, а бешкетник вигадував різні завдання. Шоу вогню та льоду «Диско вибух» запам’яталося, адже діти мали змогу власноруч готувати молекулярну їжу. Створювали разом із аніматорами інгредієнти для святкового салату, спагеті та запалювали вогонь. З’явився на сцені й такий бажаний для дітвори Святий Миколай. 

 «Є гарні помічники у Миколая і у цьому гарному мікрорайоні Малікова славного і древнього міста Житомира. А Ви хочете знати хто це? А це Тетяна Миколаївна»,— зазначив Святий Миколай.

«Рік, який минає, був нелегкий, але насичений приємними подіями. І найприємніша подія, я хочу оголосити, можливо, ви всі не знаєте, це наша з вами перемога, перемога у «Бюджеті участі». Наші 4 проекти, які будуть реаоізовані в наступному вже році, на бульварі Польському, перемогли, і це завдячуючи вам, ви молодці, я пишаюся вами. Від себе осоьисто, від своєї родини, я щиро вітаю вас з Новим роком і Різдвом Христовим»,— каже Тетяна Онопрієнко, організатор свята.

Подарунки, які вправно заховало Чортеня, таки знайшлись і дід Миколай роздав діткам солодощі. Далі – концертна програма від «Палацу культури». Співали пісень про Новий рік та Різдво. Завершились святкування хороводами навколо ялинки та запаленням урочистих вогників навколо неї. Це деревце тут не просто встановили, а посадили. Тепер ялинка нова мешканка мікрорайону Малікова, місцеві разом про неї піклуватимуться