В Житомирському облавтодорі дали зарплати за серпень

1102

Дорожникам почали поступово виплачувати зарплати. Про це повідомили в облавтодорі. Люди отримали зарплату за серпень. Домагатися заробленого дорожники мусили страйком. Вони на кілька годин перекривали дорогу на центральній вулиці в Житомирі. Скаржилися, що не отримали зарплат за 5 місяців. На Житомирському підприємстві заявляють, що подібна економічна криза є на більшості облавтодорів. Досвід страйків працівники практикуватимуть по всіх регіонах. 

«Є інформація про те, що там готуються акції протесту стосовно невиплати заборгованості по заробітній платі. Не буду називати той ряд областей, але подібна ситуація в більшості облавтодорів»,—  каже Юлія Чайківська, заступник директора з економічних питань ДП «Житомирський облавтодор». 

Тим часом, в управлінні автошляхів дивуються невиплаті зарплат. Стверджують, що розрахувалися вчасно.

«Ми замовники робіт. Служба не заборгувала перед автодором. Раніше там були якісь проблеми, ті проблеми вирішились уже давно, але проблема їхня внутрішня не вирішена. То підрядна органзація, вони прибуткове підприємсто може бути»,— каже у телефоній розмові Світлана, прес-секретар служби автомобільних доріг у Житомирській області.

Криза із зарплатнею в облавтодорі співпала з передачею доріг державного значення на баланс облдержадміністарцій. Тепер регіональне керівництво визначатиме що і коли ремонтувати, та кого наймати для ремонтів. 
На сесїї Житомирської обласної ради заявили про створення в перспективі нової структури, яка куруватиме утримання доріг. В облавтодорі кажуть, що новостворена установа замовлятиме роботи на дорогах, проводитиме тендери. Облавтодорівці планують брати участь в цих тендерах. В Житомирському облавтодорі кажуть, що боротимуться за замовлення, бо мають систему філій по всій області. А от борги із зарплат виникли через невчасні державні розрахунки. Керівник Житомирського облавтодору поїхав до Києва просити зароблених грошей