На Київській, 40 побудують торговельно-офісний центр

2659

Зведення нового торговельно-офісного центру на вулиці Київській анонсував головний архітектор міста Юрій Безбородов. Про це він написав на своїй сторінці у фейсбуці. Зараз там знаходиться стара  двоповерхівка, котра вже багато років стоїть занедбаною. Житомиряни по-різному сприймають  цю новину. 
Головний архітектор запевняє, що нинішня будівля на Київській, 40 не є пам’яткою архітектури. Її планують знести, а на тому місці зведуть будівлю, аналогів котрій в місті ще нема. Проектувальник – полтавська компанія, замовник – приватний інвестор з Житомира, котрому належить ділянка на Київській, 40. На першому поверсі планують розмістити магазини, а інші поверхи для офісів. Пішохідну зону перед спорудою хочуть розширити та облаштувати  територію довкола. 

«Застройщик берёт на себя ремонт фасада жилого здания, которое находится внутри. Там ОСББ организовано. А также благоустройство прилегающих дворов с организацией там детских площадок»,— каже Юрій Безбородий, головний архітектор м. Житомира.

Житомирська містобудівна рада погодила зведення 7-поверхового торговельно-офісного центру. У висоту він буде таким же, як і будівля «Укртелекому», що знаходиться поряд. Почати будівництво планують у травні 2018-го та завершити за півтора роки