Ілля Кива переймається долею житомирських безпритульних

1445

Тетяна в міському центрі обліку бездомних перебуває нещодавно. Декілька тижнів тому вона вийшла з місць позбавлення волі. Жінка  повернулась в Житомир, та виявила, що їй вже ніде жити. Тетяна каже, що племінник підробив документи і продав її квартиру. Нові господарі навіть не пустили Тетяну на поріг. Вони купили житло за довіреністю, котру надав племінник власниці помешкання. Зараз юрист Житомирського центру обліку бездомних допомагає Тетяні з відновленням втрачених документів та разом із жінкою писатиме заяву до поліції. Ілля Кива зі свого боку обіцяв сприяти у вирішенні Тетяниної проблеми.

«Я постараюсь со своей стороны проконтролировать. Я скажу к кому… Во всяком случае, чтобы этот процесс сдвинулся. Послушай, безвыходных ситуаций не бывает»,— каже Ілля Кива, лідер Соціалістичної партії України.

Керівник громадської організації «Милосердя» Владислав Паламарчук каже, що подібна схема захоплення житла в Житомирі діє не перший рік. «У місті орудує група так званих «чорних» ріелторів, котрі мають впливових координаторів», – вважає Владислав Паламарчук. 

«Нотариусы работают, все даже знают этих нотариусов, которые участвуют в этом всём. Все всё знают. До суда доходит, ну, очень тяжело достучаться до судьей, тянут эти дела. Потом закрывают всё. Все знают: у нас за год до 30 до 40 квартир уходит вот так, неизвестным образом»,— зазначає Владислав Паламарчук, керівник Житомирської обласної ГО «Милосердя».

У Центрі обліку бездомних історія кожного підопічного унікальна. Ілля Кива поспілкувався з безпритульними закладу та оглянув умови їх проживання. Також, передав закладу продукти харчування та обіцяв допомогти з вирішенням деяких юридичних проблем