Капітальний ремонт Польової тривав два роки

1322

На капітальні ремонти Польової витратили понад 15 мільйонів гривень. Гроші з міського бюджету впродовж двох років витрачали на ремонти тротуарів, пішохідних доріжок навколо будинків та заміну бордюрів. Цьогоріч продовжили капітальний ремонт прибудинкових територій. Колишній заступник міського голови напередодні звільнення перерахував, що мають завершити до зими. 
Нині в міській раді заявляють про повне завершення робіт на 11 об’єктах із 12 запланованих. На наступний, третій рік, залишили ремонт подвір’я кількох сусідніх будинків. 
В міській раді пояснюють, що за проектом капремонту району  частково лагодили комунікації та перекладали асфальт. Проте, навіть, новий асфальт мусять розбивати, якщо сталася аварія. Відновлювати асфальт у місці розкопок повинен балансоутримувач мереж. Так на поремонтованих вуличках з’являються латки. 

«Кибальчича, 22 – розкопка. Починаєм з’ясовувати: «Житомиргаз» копає. Чому копає? – Аварійний витік газу. Да, а там асфальт новий лежить. Відновлення покриття після усунення аварійної ситуації виконується за рахунок балансоутримувача. Ми говоримо, в даний момент це може бути комунальне підприємство «Житомирводоканал», це може бути комунальне підприємство «Житомиртеплоенерго»,— каже Андрій Оніщенко, в. о. начальника управління житлового господарства Житомирської міської ради.

За словами колишнього заступника міського голови, на декотрих ділянках асфальт поклали халтурно. Олександр Фещенко у вересні обіцяв змусити підрядників переробити забраковане. Проте тротуарів у цих місцях досі немає. 
Чиновники обіцяють, що наступного року ремонти Польової продовжать. Збираються доробити цьогоріч почате та взятися за нові об’єкти. Скільки ще на це піде грошей – поки не кажуть. А доти мешканці Польової мусять обходити багнюку й калюжі