У Житомирі впродовж новорічних свят відбудеться низка заходів

1466

Житомир просякнутий новорічним духом. Святкову ялинку запалили, різдвяний ярмарок із смачними напоями й наїдками відкрили, ковзанку на Михайлівській уперше встановили. Житомиряни із задоволенням ковзають під відкритим небом. До того ж, на головній пішохідній вулиці красуються маленькі ялинки. 
У новорічну ніч містом курсуватимуть тролейбуси до ялинки на майдані Корольова. За святковим маршрутом транспорт курсуватиме з 23-ї години 31 грудня до 3-ї 1-го січня. Саме у цей проміжок часу біля ялинки триватиме святкове дійство для житомирян. Дмитро Ткачук пояснив специфіку руху тролейбусів новорічної ночі. 

«З кожного мікрорайону курсуватимуть тролейбуси, які рухатимуться за спеціальним розкладом та одночасно прибуватимуть до майдану Перемоги,  де кожен пасажир зможе пересісти на будь – який інший тролейбус та дістатися потрібного мікрорайону. При цьому двічі квиток купувати не потрібно можна буде скористатись вже придбаним квитком з правом пересадки»,— зазначає Дмитро Ткачук, заступник Житомирського міського голови.

Під час зимових канікул наймолодшим житомирянам обласний краєзнавчий музей пропонує безкоштовні екскурсії, квести та майстер-класи. «Зимові канікули у музеї» вже почалися і триватимуть по 14-те січня.
Житомирська обласна філармонія підготувала низку тематичних концертів. 28-го грудня виступатиме академічна хорова капела «Орея», подібний концерт планують і на 10-те січня, а 19-го січня у них відбудеться Різдвяний концерт. «Новорічна онлайн феєрія» для дітей – 3, 4, 5 та 9-го січня. 12-го у філармонії виступатиме  ансамбль «Льонок». А 17-го запрошують до філармонії на концерт «П’яццола і танго».
А поки - ярмарок на майдані Корольова із ошатною ялинкою завжди відкритий для відвідувачів, поряд із ковзанкою. Інформаційний відділ телеканалу СК1 бажає своїм глядачам щасливого Нового року та веселих святкових заходів