Працівники одного з житомирських приватних підприємств скаржаться на втручання поліції у роботу їх установи

1410

Бізнесмени, що займаються переробкою, заготівлею та сортуванням металобрухту скаржаться на перешкоджання роботи їх підприємства. Кажуть, що поліцейські не дають їм змоги повноцінно функціонувати. Не пропускають автомобілі на територію підприємства.

«2017-го року було вже два обшуки, які здійснювали правоохоронні органи. Мені не однократно погрожують. Мені говорять про те, що моя законна діяльність повинна бути припинена. Два оперативника, один із яких оперуповноважений міськвідділу блокували машини, які мали заїхати на підприємство з ціллю здійснення даної господарської діяльності»,— каже Оксана Власюк, директор підприємства.

Оперуповноважений прибув до підприємства на неслужбовому авто. Звинувачення відхиляє, каже, що підприємство не блокують. Окрім цього, до воріт підприємства прибули патрульні поліцейські, перевіряли документи осіб та автівок, які проїжджали повз підприємство, або намагалися туди потрапити. За порадою оперуповноваженого ми звернулися до відділу комунікацій Головного управління Нацполіції в Житомирській області.

«У вказаному районі проводяться профілактичні заходи поліції, які спрямовані в першу чергу на недопущення здачі до місць прийому металобрухту крадених залізних виробів, у тому числі каналізаційних люків, кришок люків, а також інших,  акумуляторних батарей, а також інших речей, які могли бути викрадені під час протиправних дій. Перевіряються підозрілі транспортні засоби, а також і особи, тому що саме зараз в тому районі помічається перенесення, перевезення можливе перевезення подібних речей. Безпосередньо про підприємство, яке здійснює прийом металобрухту, то у минулому році на його території були проведені обшуки, і були вилучені речі, які були викрадені; на даний час кримінальні провадження вже з обвинувальними висновками передані до суду, і тривають судові розгляди. Зокрема йдеться про ті ж акумуляторні батареї, які на сьогоднішній день є дуже поширеним видом кримінального діяння».— зазначає у телефонній розмові Алла Ващенко, керівник відділу комунікацій Головного управління Нацполіції в Житомирській області.

Кілька місяців тому на підприємстві проводили обшук. Адвокат фіксував усе на відео, обурювався тодішніми діями слідчого. А наразі, дії оперуповноважених продовжуватимуться за необхідності, зазначають у відділі комунікацій Головного управління Нацполіції в області.

«Зараз тривають превентивні заходи поліції щодо попередження можливих подібних фактів. Тобто вони не мають чітко визначеного часового проміжку. Все залежить від ситуації, і необхідності зясувати ті чи інші обставини»,— зазначає у телефонній розмові Алла Ващенко, керівник відділу комунікацій Головного управління Нацполіції в Житомирській області.

Вже після від’їзду журналістів з місця подій, підприємці надіслали нам відео із камер спостереження, де оперативник перешкоджав працівнику підприємства зайти на територію бази. Журналісти СК1 надалі стежитимуть за ситуацією, що розгортається на вулиці Вокзальній