У Житомирі до напівсмерті побили студентку

3111

Жорстоке побиття дівчини сколихнуло студентів Житомирського державного університету імені Івана Франка. Саме у цьому навчальному закладі потерпіла Вікторія Шилюк навчається на 3-му курсі природничого факультету. На сайті ЖДУ з’явився пост про трагедію, яка сталася увечері 3-го січня, де небайдужі однокурсники пишуть, що на лікування Вікторії потрібні кошти.
19-річну дівчину госпіталізували до відділення інтенсивної терапії Житомирської обласної клінічної лікарні імені Гербачевського. Постраждала і досі знаходиться там у тяжкому стані. Лікарі реанімаційного відділення коментувати її стан відмовилися, посилаючись на необхідний дозвіл батьків. Однак саме медики викликали поліцію того вечора, коли трапився злочин. Начальник відділу комунікацій Головного управління Національної поліції в Житомирській області прокоментувала ситуацію. Відомо, що побиття сталося  в районі вулиці Вільський шлях, близько 20:45 3-го січня.

«Було з’ясовано, що між 19-ю і 20-ю годиною, коли дівчина поверталася додому, у безлюдному місті, можна сказати, на пустирі, на неї було вчинено напад. Коли дівчину госпіталізували, вона знаходилась у непритомному стані, тому дізнатися більше про обставини нападу, або цієї події  зараз складно»,— каже Алла Ващенко, начальник відділу комунікацій Головного управління Нацполіції в Житомирській області.

За фактом побиття відкрито Кримінальне провадження. У поліції намагаються з’ясувати усі обставини події та тих, хто скоїв злочин. Попередня правова кваліфікація події – стаття 187-ма: розбій. Однак, Алла Ващенко наголошує, що це лише попередньо, адже дівчина поки свідчити не може, а свідків події поки не встановлено