Мисливські собаки спричинили конфлікт між жителями області

86-річний житель Житомирщини постріляв мисливських собак, а потім сам постраждав через свій вчинок. Подія сталася в переддень Різдва в Баранівському районі, так повідомляють правоохоронці. Дві собаки забігли на обійстя старенького поблизу лісу в селі Климентіївка та почали душити домашню птицю.

«Це побачив власник домоволодіння, 86-річний громадянин України, який пошкодував свою птицю, пішов до будинку, взяв мисливську зброю, рушницю свою, на яку в нього є відповідний дозвіл, та здійснив постріл в бік собак. Через деякий час прийшов власник собак. Між ним та 86-річним громадянином стався конфлікт, в наслідок чого власник собак заподіяв ушкоджень власнику домоволодіння»,— каже Богдан Петренко, заступник начальника СВ Баранівського ВП.

Власник собак каже, що тварини забігли у двір будинку старенького випадково. Чому дідусь вхопився за зброю – не розуміє. Також стверджує, що старого він не бив. Мисливець каже, що собаками займається давно, а постріляні пси були чемпіонами та добре натренованими. Власник тварин запевняє, що безпідставно напасти на домашню птицю його лайки не могли.
Відомості про це правопорушення внесені до єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками статті 125 «Умисні легкі тілесні ушкодження». За словами правоохоронців, здоров’ю 86-річного чоловіка нині нічого не загрожує. Також проводиться перевірка правомірності використання вогнепальної зброї