На Житомирщині попрощалися з військовим Ярославом Антонюком

2520

Довгою виявилася дорога додому 40-річного бійця 30-ї окремої механізованої бригади Ярослава Антонюка. Родина чекала водія-механіка танка Т-64 довгих 3 роки і 5 місяців. Нарешті, рештки військового знайшли у могилі загиблого в тому ж бою командира його екіпажу. 
Рідні та близькі розповідають, яким був загиблий герой.

«Веселий хлопець, авторитет мав. Він був фаховим спеціалістом. Вмів керувати, вмів працювати. Проблем з дисципліною в службі в нього не було»,— каже Петро Антипчук, родич загиблого Ярослава Антонюка.

Члени екіпажу вважали 40-річного  Ярослава Антонюка не лише висококваліфікованим військовим та гарним товаришем, а сприймали мало не за батька. Сотні жителів Новограда, де прощалися з Ярославом Антонюком вишикувалися вздовж дороги, зустрічаючи Народного Героя. Провести його в останню путь до гарнізонного будинку офіцерів прийшли рідні, друзі, побратими. Попри втрату, рідні втішені тим, що зможуть поховати Ярослава за християнськими традиціями. 

«Ми молилися, щоби доля її чоловіка була нарешті визначена. Як би це не було прискорбно, тепер їй буде куди прийти поплакати»,— зазначає Василь Поворознюк, військовий капелан.

Поховають Ярослава Антонюка 13 січня у селі Чижівка, де проживає його родина