У Житомирі до Дня Соборності відкрили виставку про визвольні змагання українців у 20-му столітті

876

У Житомирському обласному краєзнавчому музеї відкрили виставку до Дня Соборності України. Ця експозиція діятиме тут упродовж 5-ти днів, а потім переїде до обласної адміністрації. Виставка є розробкою українського інституту національної пам’яті України. Ця виставка була автоматично відправлена по всім обласним центрам України. Це є така всеукраїнська акція. 
Виставка на 2-му поверсі музею містить інформацію та копії докуметів проголошення незалежності УНР та акту її злуки і з ЗУНР. Водночас на стендах розміщено інформацію про визвольну боротьбу українців у 1917-1921-му роках. У виставковій залі музею на 1-му поверсі можна ознайомитись із зброєю та документами часів УНР, які стосуються Житомирщини. Відвідали виставку школярі, студенти та житомиряни, які цікавляться визвольними змаганнями українського народу в 20-му столітті.
Експозиція з фотографіями документів та видатних ревлюційних діячів буде відкрита для відвідувачів до 26-го січня, і вже 28-го її можна буде оглянути в Житомирській облдержадміністрації