У ЗОШ №7 в Житомирі відкрили медіатеку

667

У Житомирі  з’явилася ще одна медіатека. Школа №7 поповнилася  новими навчальними матеріалами та сучасним обладнанням на близько 520 тисяч гривень. Готували медіатеку до відкриття майже 2 місяці. Для цього об’єднали частину бібліотеки з коридором школи.

«Это удачный пример того, как медиатека находится практически в коридоре на пересечении потоков с разных классов, огорожена стеклянной перегородкой. Дети видят это пространство, основная задача которого – место общения детей»,— каже Сергій Сухомлин, Житомирський міський голова.

Медіатека створена, для того щоб дати учням швидкий доступ до знань. Діти з легкістю зможуть знайти необхідну інформацію в Інтернеті, роздрукувати її на принтері та скористатися мультимедійною дошкою. Директор школи каже, що учні залюбки проводять тут своє дозвілля. Новий навчальний простір дозволяє вчителям проводити уроки в сучасному форматі.

«Межі нашої бібліотеки зараз ще більш розширені, осучаснені сучасними гаджетами, тому я думаю, що дітям тут дуже подобається. Діти ідуть сюди на перерві, а іноді ми проводимо тут уроки, індивідуальні заняття І навіть з дітьми, які мають особливі потреби»,— зазначає Валентина Чубінська,  директор ЗОШ №7.

У медіатеці школярі зможуть готувати власні проекти та презентації і виконувати домашні завдання. Бібліотекар школи каже, що сучасний світ вимагає нових технологій.

«Коли достроїли нове приміщення, медіатеку, з інтерактивними технологіями, дітям дуже цікаво це використовувати, тому що вони в такому форматі не бачили ні уроків, ні виховних заходів, тому їх це дуже захоплює і вони з захопленням приходять. І навіть на уроках сидять тихенько, зберігають меблі, бо їм подобається»,— каже Ілона Сахно, бібліотекар ЗОШ №7.

Це вже п’ята медіатека, котру відкрили в навчальних закладах Житомира. Ще одну планують відкрити найближчим часом