Апеляційний суд не скасував арешту полів у Чуднівському районі

512

За чуднівські поля судяться більше року. Сільгоспкомпанія відстоює право обробляти орендовані в держави землі. Натомість, управління Держгеокадастру в області наполягає, що підприємство не може продовжувати використання земельної ділянки. Представник агрокомпанії обурюється, що за короткий час поле юридично зникло. Побоюється, що ділянку розділили і хочуть віддати іншим суб’єктам господарювання.
На судовому засіданні повна зала слухачів. Чоловіки в камуфляжі називають себе атовцями і наполягають, що хочуть отримати землю та господарювати. Приїхали й селяни, працівники аграрної компанії, котрі вболівають за свої робочі місця.

«276 атошників подали заяви на отримання земельних ділянок, - те, що їм пообіцяв Президент. В публічній кадастровій карті відображена їхня оренда не була»,— каже Олександр Федосюк, житомирський активіст.

Працівники агрокомпанії кажуть, що землі для АТОвців виділяли, але працівники геокадастру не оформляли документації. 
Під вікнами апеляційного суду також селяни з плакатами, вони мовчазно обурюються нечесній конкуренції на ринку землі. Представник сільгоспкомпанії каже, що намірами виділити землю АТОвцям спекулюють. Переконаний, що таким чином в їхнього підприємства конкуруюча компанія намагається відібрати угіддя.
Апеляційний сул лишив землі під арештом, щоб ніяких змін у статусі ділянок не відбулося до остаточного прийняття рішення