Учні Високопічської ЗОШ №1 скаржаться на агресивних вчителів

720

Вчителі принижують, залякують та іноді вдаються і до фізичної сили, - скаржаться школярі Високопічської школи №1. Звинувачують учні навіть директора школи. Щоб врегулювати конфлікт, всі гуртом приїхали в Житомир.
Батьки школярів стверджують, що діти бояться ходити до школи. Найбільше конфліктів виникає з вчителем фізкультури, директором та вчителем біології, котра є дочкою директора. Батьки переймаються за психоемоційний стан дітей. Дехто з батьків за фактом залякування звертався до правоохоронних органів. Учні довгий час замовчували проблему, бо боялися.
Учителі Високопічської школи розділилися на два табори. Одні пристали на захист учнів, інші захищають директора та педагогічний колектив.
Батьки приходили в школу, щоб захистити дітей, проте порозуміння з керівництвом не знайшли. Зверталися із заявами до керівництва району, аби ті розібралися в ситуації. З районного управління освіти їздили до Високопічської школи.

«На жаль, ми перевірити сьогодні не можемо. Я допускаю, що діти говорять правду, по тій причині, що ми проводили невелику анкету, то діти писали, що такий факт був»,— каже Світлана Давиденко, начальник відділу освіти Житомирської РДА.

В управлінні освіти Житомирської райдержадміністрації вирішили перевірити школу та провести аудит. Якщо факти зловживань підтвердять – звертатимуться до правоохоронців