Скільки житомирські чиновники заробили за 2 попередні місяці

580

Журналісти вирішили дізнатися, скільки ж заробляють житомирські чиновники але вони зізнаватись не хочуть. Редакція подала інформаційний запит але на момент виходу даного сюжету в ефір відповіді так і не надійшо. Тож вирушаємо з’ясувати особисто в чиновніків у стінах міської ради. Міський голова Сергій Сухомлин запевняє, що посадовці міськради отримують  скромні зарплати. 

Одночас на веб-сайті zhzh.info було поширено документ за підписом головного бухгалтера Житомирської міської ради де вказані зовсім інші суми зарплат та премій, що були виплачені працівникам міськради. Зарплати в 6 чи 8 тисяч не видно. До прикладу, заробітна плата керуючої справами виконкому міської ради склала більше 46 тисяч гривень, розмір премії —майже 11 тис. Заступники міського голови у грудні отримали всередньому зарплату 30 тисяч грн. Найменшу заробітну плату у розмірі 17 тис грн за грудень отримав радник міського голови. Хоча на сайті міської ради зазначено, що радники працюють на громадських засадах.
Секретар міськради говориь про високі  заробітки і премії неохоче. Небагатослівний і заступник міського голови, котрий курує комунальне господарство міста.

«Я не знаю, что вам сказать. Скажу честно. Я вам скаже честно, я просто не знаю, что сказать. Ну опять, же, как сказать, саму сумму называть не хочу. Если Сергей Иванович считает важным меня наказать или поощрить, ну это дело Сергея Ивановича»,— Сергій Кондратюк, заступник Житомирського міського голови.   

У руки представників веб-сайту insider.zt.ua все ж потрапив документ, котрим визначено розмір преміювання заступників міського голови, начальників управлінь, департаментів, відділів. У січні 2018 чиновники отримали премії по 100%, а то й 300%.  
Профільний заступник міського голови, який курує транспортні питання запевняє, що фінансові грошові винагороди для службовців цілком виправданні. Сам же Дмитро Ткачук отримав премію в 300%
Розмір премій для посадовців міськради визначає Сергій Сухомлин. За його словами, грошове заохочення посадовці отримують без врахування їхніх досягнень на даній посаді, а за саме перебування на високій та відповідальній посаді.
Як запевнив міський голова, відносно невеликі оклади чиновників мають доповнювати гідні премії. Додаткові надбавки посадовці отримують за вислугу років, надбавки за ранг, високі досягнення у праці, виконання особливо важливої роботи, почесне звання чи науковий ступінь.А тим часом, редакція телеканалу СК1 все ж чекає офіційної і вичерпної відповіді на наш інфоррмаційний запит