У Житомирі, послизнувшись, загинула жінка

47-річна житомирянка померла на тротуарі. Жінка йшла до обласної стоматклініки, що на Грушевського 33-А. За словами очевидців, вона послизнулась та впала.
О пів на восьму ранку місцеві викликали щвидку. Медики приїхали за 7 хвилин, однак, постраждалій вже допомогти не змогли.

«Даже вообще ничего не пытались сделать. Они сказали: она уже мертвая, что мы будем делать. Хотя прошло 7 минут после того, как она упала. Я просто спешил, ребенка в садик надо было завезти. Приезжаю через 2 часа – она как лежала, так и лежит. Полицейские стоят наши, доблестная милиция, кофе пьют, курят себе, стоят здесь, смеются. Я говорю: «А почему вы родственникам не сообщите?» Мы не имеем права, пока следователь не приедет. Телефон звонил, ну поднимите, скажите хотя-бы родственника сообщить – никто не сообщает»  розповів очевидець події Сергій

Майже через три години, в о пів на 11-ту тіло жінки таки забрали з дороги та прибули  її рідні. Правоохоронці на місці подію не коментували. 

«Людина впала, і померла. На місці працювали поліцейські. На даний час встановлено особу цієї жінки, вона є жителькою міста Житомира, їй 47 років, причину смерті буде встановлено після проведення відповідно судово-медичної експертизи» – телефоном розповіла начальник відділу комунікацій ГУ НП в Житомирській області Алла Ващенко

Місцеві кажуть, що біля будинку зазвичай слизько та нерозчищено