ФК «Атлет-Житомир» – чемпіон Житомира з футзалу сезону 2017/2018

За іронією долі у заключному турі зійшлися два головних претенденти на цю «путівку» – «Персей» та «Медик». У підсумку «Персей» переміг у «матчі за життя» – 7:4 і не лише врятувався від вильоту, а й покращив своє турнірне становище, посівши сьоме місце. На мажорній ноті сезон 2017/2018 завершила і «Форца», яка у гольовій «перестрілці» перемогла «Грантех» – 4:3.

Чемпіон та призери Вищої ліги також завершили сезон перемогами: «Атлет-Житомир» дав майстер-клас юнакам «Візаж-Полісся» – 7:1, а «ІнБев» розгромив «ГазМяс» 10:3, а «Енергія» у топовому протистоянні заключного туру здолала «Коростень» – 10:1.

Завдяки голу Тарасюка «енергетики» відкрили рахунок вже на 17-й секунді, а в наступній атаці Слюсар подвоїв перевагу своєї команди. Першу половину матчу підсумували Петренко, Яцковець і Слюсар – 5:0.

У другому таймі «Коростеню» не допомогла навіть заміна воротаря. Адже у дебюті другої 14-хвилинки Нестеренко виправився за свій промах у першому таймі й відправив у ворота суперника 6-й гол.

Попри пропущені м’ячі коростенці не опускали руки і якби не майстерність Івашка у рамці воріт «Енергії», господарі цілком могли розраховувати на декілька м’ячів.

Свій гол коростенці все ж забили, хай і не без допомоги суперника. Однак у підсумку пропустили п’ять і завершили сезон розгромною поразкою, яка, втім, не вплинула на їх турнірне становище.

«Это приятно то, что мы выиграли, доказали всем, что мы лучшие», – каже гравець ФК «Атлет-Житомир» Андрій Ткачук.