На півтори години активісти зайняли трибуну в сесійній залі Житомирської облради

Вигуки «Ганьба!» та «Геть!» разом із патріотичними гаслами півтори години лунали в сесійній залі Житомирської обласної ради після початку сесії. Так активісти, котрі прийшли на сесію, висловлювали своє невдоволення та привертали увагу до болючих проблем.
Першими зайняли трибуну люди в камуфляжі. Вони обурювалися побиттям демонстрантів у Києві. Активісти вимагали включити в порядок денний звернення до Президента, Верховної Ради та Генпрокурора про покарання винуватців.

«Ми в свою чергу підтримали громадськість, наша фракція буде голосувати за це питання, щоб ретельно можна було знати причину, хто порушив закон, яка була причина побиття тих активістів, чи то були активісти» – сказав депутат Житомирської обласної ради Ілля Смичок

Просили активісти не закривати інтернати, не вирубувати ліси та зберігати надра. З трибуни виступали й ті, хто чітко своїх вимог не сформулював. Проте від їхнього запалу падала техніка.

Вислухавши всіх активістів півтори години, депутати приступили до розгляду порядку денного сесії Житомирської обласної ради. Загалом на повістці дня було понад 80 питань