ВК «Полісся» у 3-му турі Чемпіонату України здобув три перемоги

311

У Житомирі 6 першолігових команд зіграли матчі заключного, 3-го туру, Чемпіонату України серед жінок. Серед них – два місцеві клуби «Полісся» та «Полісянка».

Вже традиційно «Полісся» став лідером туру. У двох зустрічах житомирянки розгромили команду «Іскру» Хмельницької області і «Спортліцей» із Білої Церкви з рахунком 3:0. Також «Поліссю» зарахували технічну перемогу через неявку на гру білоцерківської ДЮСШ «Юність».

«Конечно, у нас девченки, можно сказать, все хорошие подобранные, все хорошо играют. Еще плюс у нас сборы будут летом. Мы будем работать над техникой. Поэтому, я думаю, мы хорошо подготовимся к Высшей лиге, если мы попадем, но мы постараемся попасть», – каже догравальник ВК «Полісся» Валентина Осипчук.

Дитячий волейбольний клуб «Полісянка» поступився ДЮСШ «Юність», а також здолав суперниць із Хмельницької області та «Спортліцею» – 3:1.

У підсумку після першого етапу чемпіонату путівку до фіналу вибороли Харківське обласне вище училище фізичної культури та спорту, а також запорізька команда «Орбіта-Спортінтернат» із групи А та житомирське «Полісся» і ДЮСШ «Юність» із Білої Церкви з групи Б.

Перший тур фіналу відбудеться 16 – 18 березня у Харкові, а другий – 4 – 6 травня прийматиме Житомир.