На Житомирщині лісокради стріляли в лісівників

859

У ніч з 5-го на 6-те березня люди з боку Рівненщини під’їхали до кордону з Житомирською областю. Стрілянину почали, коли побачили засідку поліції. За словами лісників – «чорні» лісоруби і раніше крали деревину. Припускають, що «на своїй території вже все зрубали».

«Біля 1-ї години ночі ми побачили, з сторони Рівненської області наближався транспорт, по світлу побачили. Працівники поліції попрямували в сторону світла. Через хвилин 5 ми почули вистріли та крики. Було всього їх 5 чоловік, 2 чоловіка, ті шо стріляли, вони повтікали» – розповів працівник ДП «Городницьке лісове господарство» Олександр Матвійчук

Дістатись цього місця нелегко: посеред дороги – звалені верхівки сосен. Ймовірно крадії так захаращували дорогу, аби переслідувати їх було складніше. Лісівники рейдують неозброєні, поліція витрачає майже 2 години, допоки добереться у цю місцину. Цього разу правоохоронці організували засідку. їм вдалося затримали трьох зловмисників, інші втекли. На кордон із Рівненщиною відрядили спецпідрозділ поліції.
За добу, в ніч на понеділок – одному із лісників спалили службове авто, поряд із його оселею. Чоловік каже: як завжди, приїхав із рейду територією, пішов додому. Вже вночі сторож помітив, що авто палає.
У селі Червона Воля Новоград-Волинського району, що поблизу з кордоном, кажуть: про стрілянину не чули, однак знають, що ліс рубають.
Поки затримали лише трьох зловмисників, у прокуратурі відкрито провадження щодо непокори працівникам поліції та погрози життю правоохоронців. Взаємозв’язок між спаленням службового авто та діяльністю «чорних» лісорубів поки перевіряють. Тим часом лісівники ладнають рови на кордоні з Рівненщиною, аби хоч якось убезпечитись від набігів злочинців