Заступники Житомирського міського голови отримують премії за сумлінне виконання своїх посадових обов’язків

360

Заступники Житомирського міського голови отримують премії за сумлінне виконання своїх посадових обов’язків та неабиякі вагомі здобутки у роботі. Про це говорив Сергій Сухомлин. Міський голова каже, що праця топ-менеджерів має оцінюватись гідно, тому він щомісяця преміює заступників та ще десятки службовців виконкому.
В розпорядженні міського голови про преміювання йдеться, що фінансова винагорода за «високі досягнення у праці». Журналісти пильно придивилися до здобутків у роботі високопремійованих чиновників.
Сергій Кондратюк курує комунальне господарство в Житомирі. Тобто, йому підзвітні всі комунальні господарства, ВЖРПи. В його компетенції чистка дерев, робота теплокомуненерго і водоканалу, прибирання снігу та посипання вулиць, а ще – утилізація сміття. Посаду Сергій Кондратюк обійняв восени 2017 року. Щомісяця Сергія Кондратюка міський голова преміює у дво- чи три- кратному розмірі до зарплати.
За які здобутки преміювали чиновника? За законом «Про відходи» з початку цього року потрібно сортувати побутові відходи. Житомиряни про нові правила знають. Та в Житомирі сміття сортують умовно. У заявах посадовці обіцяють унікальний сміттєпереробний завод. Чи не єдиний такий Україні. Названа ціна питання – всього 10 млн доларів.
Містяни у соцмережах обурюються роботою комунальників. Дописувачі нарікають на несвоєчасно розчищенні дороги та тротуари. Комунальники запевняли, що снігоприбиральної техніки цієї зими достатньо, а тротуари чистять та посипають сумішами.
Житомиряни обурювалися, що на тротуарах та проїзджій частині зледенілий сніг, за який комунальники не бралися. Сергій Кондратюк каже, що лід лежить за Державними нормами.
У лютому на слизьких і непосипаних дорогах травмувались тисячі житомирян. Лікарі кажуть, що найпоширеніші травми — забої, розтяжіння сухожиль та переломи кісток. Кожен 3-й потрапив на лікарняне ліжко.

«Зареєстровано всього 1159 постраждалих. 3 із 10 наших пацієнтів, які звертаються до нас в травмпункт потребують лікування в лікарні — стаціонарно»  — розповів заступник головного лікаря ЦМЛ № 1 Андрій Волков

Чи комунальне господарство Житомира працювало на  «відмінно» – оцінив міський голова. Він відзначив профільного заступника Сергія Кондратюка значною премією. У січні —300% до окладу. У лютому - 200%.
Журналісти в офіційному запиті уточнювали розмір посадового окладу заступників. Але у відповіді цього не написали. Водночас, у мережі гуляє копія документу, котрий може бути знімком бухгалтерської відомості міськради. Там пишуть, що заробітна плата Серія Кондратюка близько 30 тис грн., від цій сумі і премії.
Загалом, на преміювання заступників Житомирського міського голови щомісяця йде в середньому 150 тисяч гривень з бюджету