Вантажівки не ламали плитку на Михайлівській

377

Житомиряни обурюються, що на пішохідну Михайлівську заїжджає транспорт. Люди  фільмують, як великогабаритні автівки рухаються по новій плитці. Зазвичай це вантажівки, котрі підвозять товар до магазинів та закладів харчування на пішохідній вулиці. Захисні болларди, які мали б перешкоджати в’їзду транспорту, – опущені. В управлінні капітального будівництва пов’язують псування плитки з їздою автомобілів.
Водночас, вплив вантажівок вагою до 2,5 тонн незначно впливає на плитку. Проектом передбачено, що за потреби туди може заїжджати швидка.
На Михайлівській працює снігоочисна техніка. Керівник комунального підприємства «Управління автошляхів» навіть підрахував, що малогабаритна техніка не псує гранітну плитку. Проте, крім легких машин, сніг вивозять ЗІЛами та КрАЗАМИ, котрі заїжджають прямо на Михайлівську. Чиновники кажуть, що це «необхідні жертви».

«Ну, великою технікою, можливо, і не чистити. Для цього є, було закуплено невеличку техніку. Ну, але ж вивозити сніг потрібно. Доводиться йти на якісь жертви» – розповів начальник управління капітального будівництва Житомирської міської ради В'ячеслав Глазунов.

Водночас, попсовану плитку на Михайлівській чиновники помічають і визнають, що недоліки треба усувати.
Переукладати попсовану плитку доведеться будівельній організації, що ремонтувала Михайлівську