МФК «Галант» – чемпіон Житомира з футзалу в Першій лізі

438

У заключному матчі Першої ліги Чемпіонату Житомира з футзалу зустрілися «Інтертелеком» і «Актив-Агро». У звітній зустрічі гравців «Актив-Агро» влаштовувала навіть нічия, а тому і не дивно, що перший момент у грі створили саме футзалісти «Інтертелекому», для яких ця дуель була матчем за виживання.

Попри це «Інтертелеком» протягом першого тайму постійно був у ролі наздоганяючих, а другий тайм для «зв’язківців» почався із пропущеного м’яча. У подальшому як тільки не намагалися господарі змінити хід матчу, а суперник чи не кожну свою нагоду перетворював на гол. Поки гравців «Інтертелекому» біля чужих воріт переслідувала тотальна невдача – гравці «Актив-Агро» забивали, а фінальна сирена зафіксувала поразку «Інтертелекому» – 5:2, яка перекреслила всі їхні плани на порятунок.

Після зіграних фінальних матчів – переможцем став МФК «Галант». Друге місце і путівку до вищого дивізіону Житомира, крім «Галанта», здобула «Квара», а бронзовим призером став олевський «Штурм-Полісся».

«В этом году чемпионат был очень сильный… Выделить хочется конкретно „Квару”», – каже капітан МФК «Галант» Олександр Левчук.