Хто обслуговуватиме Михайлівську після ремонту - невідомо

541

Поремонтовану Михайлівську в Житомирі знову ремонтують. Допоки пішохідна вулиця ще не здана в експлуатацію, виправляє недоліки підрядник, котрий виконав роботу халтурно. Хто прийматиме вулицю Михайлівську з потрісканою плиткою на баланс після завершення капітального ремонту, допоки невідомо. Нині за будівельні роботи на пішохідній вулиці Житомира відповідає управління капітального будівництва. Його начальник каже, що зараз підрядник повинен замінити потріскану плитку, котру можна вийняти просто руками. Також вимагатимуть  перекласти плитку, котра хитається, та укріпити шви. Далі поточні ремонти ляжуть на міську владу.
В’ячеслав Глазунов заявляє, що на баланс Михайлівську передадуть управлінню житлово-комунального господарства. Однак, такої структури просто не існує в міській раді. Проте є два окремих  управління: комунального та житлового господарств. Керівник житлового господарства каже, що Михайлівську на баланс не братимуть.
В управлінні комунального господарства також не готові приймати Михайлівську на баланс. Керівник про це говорить вкрай неохоче.
Згодом в управлінні капітального будівництва уточнили, хто опікуватиметься Михайлівською.

«Хтось візьме. Вирішувати буде виконком, хто буде приймати. На даний момент на даний момент, це буде, скоріш всього, ЖУАШ» – розповів начальник управління комунального господарства Житомирської міської ради В'ячеслав Глазунов

Капітально відремонтовану Михайлівську прийматиме комісія, щойно підрядник виправлять недоліки, – кажуть в управлінні капітального будівництва. Це може бути вже влітку цього року