У Житомирі відбувся «Експортний день»

476

Захід-стартап «Експортний день» для українських компаній, які бажають відкрити собі шлях до експорту продукції за кордон відбувся в Житомирі.
Приїздили заступниця міністра економічного розвитку й торгівлі України та керівник офісу з просування експорту. Вони розповідали регіональним підприємцям про важливість розвитку експортного потенціалу на місцях.

«Українські експортери – це мої герої, і вони повинні бути героями держави Україна, тому, що це люди, які працюють не лише в наших умовах, в українських, які досить часто є складні і змінюються, але також працюють в дуже складних умовах конкуренції на зовнішніх ринках, конкуренції з досить сильними партнерами» – сказала заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Наталія Микольська.

Від команди волонтерів-реформаторів до державної установи, — такий шлях упродовж кількох років долає Офіс із просування експорту. Керівник розповіла підприємцям про безкоштовні тренінги та можливості.
Потенціал у Житомирщини є, і підприємці нашої області можуть навчитись експортувати свої товари та розвивати економіку регіону, — каже депутат Житомирської облради Сидір Кізін.
Аби підприємцям дізнатись, як почати експортувати за кордон — пропонують сайт та закликають звертатися до Агенції регіонального розвитку при Житомирській облдержадміністрації