«Енергія» стала чемпіоном Житомирської області з футзалу

507

Після того, як «ІнБев» знявся зі змагань, не догравши до кінця матч з «Енергією» – бердичівська команда «East-West» автоматично стала бронзовим призером Чемпіонату Житомирської області з футзалу та отримала путівку на Кубок Регіонів, який відбудеться у Сумах наприкінці березня.

За путівку на Всеукраїнський фінал посперечалися ФК «Атлет-Житомир» та «Енергія». Перші прицільні постріли у матчі – в активі «енергетиків», проте Зорник був щоразу на місці. Вперше «Атлет-Житомир» не встояв перед атакою Тарасюка – 1:0. Не встигли «енергетики» відійти від святкування, як Чапський зрівняв рахунок. У наступній атаці за справу взявся Слюсар, який забив гол у ближній кут – 2:1.

Поки «атлети» думали з чого почати другий тайм капітан «Енергії» Максимчук відправив у ворота суперників третій гол. На 23-й хвилині після удару Тарасюка – на рахунку Зорника ще один мега-сейв у зустрічі.

Згодом «атлети» пішли грати з п’ятим польовим. Їхня тактика спрацювала – Коваль повернув інтригу у матч, а за 13 секунд до кінця зустрічі Чапський зрівняв рахунок – 3:3. Тож долю переможця команди визначили у серії післяматчевих пенальті.

Омелянчук та Коваль припустилися помилок. У той час, коли в «енергетиків» була 100% влучність. У підсумку – «Енергія» стала переможцем Чемпіонату Житомирської області з футзалу.

«У чемпіонаті ми їх виграли, зіграли внічию. У групі ми зіграли внічию і тут нічию, і по пенальті. Ну, це лотерея вже. Звичайно, допомогла нам удача теж. Нічого не скажеш. Я рахую, що ми до цього йшли. На даний момент ми це заслужили», – каже воротар «Енергії» Олег Гутник.