Де замінити непрацюючий електронний проїзний

У житомирянина Олексія не працює електронний проїзний. Хлопець нещодавно поповнив пластикову картку на 200 гривень, проте ні стаціонарний валідатор тролейбуса, ні переносний у кондуктора не зчитує проїзного.
За порадою кондуктора, житомирянин звернувся в ТТУ. Там направили до спеціалістів Житомиртрансу. Врешті, проїзний перевірили.
Попри зовнішню неушкодженість, спеціалісти «Житомиртрансу» наполягали, що власник попсував картку. Кажуть, що відновити ніяк і сліду купити нову. Нещодавнє поповнення на 200 гривень перенести на нову картку відмовилися. Мовляв, такої практики немає.
Спеціалісти підприємства визнають, що періодично картки дають збій. Нескладні проблеми вони беруться усунути.
Електронні квитки радять використовувати обережно: зберігати в гаманці чи чохлику, аби уникнути механічних ушкоджень. Зі скаргами на збій інформації було півтора десятка звернень. Поламаних карток допоки не приносили.
Олексій наполягає, що його картка механічно не пошкоджена.

«Картка зламаною не була, там, зрозуміло, декілька подряпин, неглибоких подряпин – не є критичним для цієї картки, оскільки це лише зовнішнє покриття. Зберігаю я її в гаманці, в кишеньці, і, в куртці, як правило, або в рюкзаку. Поряд з карткою немає ніяких ключів, монет, електромагнітних пристроїв, які можуть її пошкодити, розмагнітити, або ще щось» – розповів житомирянин Олексій Чирко.

Парубок написав звернення до адміністрації ТТУ та Житомиртрансу, а також до управління захисту прав споживачів