У Житомирі благодійний фонд роздав продуктові набори малозабезпеченим

Тисячі людей, які потрапили у скрутне становище, отримали допомогу від Благодійного фонду Олександра Рабіновича «Нас об’єднує Житомир». Протягом двох днів, 10-11 квітня, у приміщенні ФОКу відбулась видача молочної продукції. Охочих отримати допомогу зібралось чимало, але харчів усім вистачило. В черзі, як завжди, найбільш незахищені верстви населення: багатодітні родини, сім'ї учасників АТО, пенсіонери та інваліди. Окрім продуктів харчування, люди отримали білети в  кіно.

 «Допомога видається абсолютно всім жителям Житомира, а не тільки якогось конкретного району. Видаємо допомогу досить таки часто, останнім часом два або три рази на тиждень. Найчастіше це молочна продукція, так як більшість людей просять, щоб це була саме молочна продукція. Тому що і бабці цього хочуть і дітям маленьким підходить. Коли ми тільки розпочинали, до нас звертались сотні людей, зараз уже рахунок перейшов на тисячі. Ми намагаємось допомагати людям по мірі потреб та чим можемо – це і гуманітарна допомога у вигляді одягу, продуктових наборів, це відпочинок у кінотеатрі “Україна”, безкоштовні сеанси на фільми, мультфільми. Також люди пишуть звернення, якщо у них є якісь особливі потреби ми намагаємось допомогти. Найчастіше звертаються пенсіонери та сім'ї з маленькими дітьми» – розповіла представниця благодійного фонду Світлана.

Загалом люди скаржаться, що в сім’ях не завжди вистачає коштів порадувати себе чи діток смачненьким. А малеча розповідає, що залюбки ходить до кінотеатру на мультики.

«Дитині дуже подобається. Зараз коли сидиш в декреті, отримуєш 800 гривень, за них не проживеш. А дитині дуже гарний подаруночок. До фонду звертаємся вперше, раніше мати отримувала» – каже житомирянка Вікторія Павлюк.

Пенсіонери ж радіють і дякують за допомогу. Зізнаються, що  вижити на мізерну пенсію їм важко. Кажуть, що більшість коштів витрачають на комунальні послуги та на предмети першої необхідності. Про те щоб купити собі смачний сирок мова навіть не йде.

«Я онкохвора, а дочка інвалід. Пенсія маленька, більше половини якої я витрачаю на оплату гуртожитку і залишається 700-800 гривень на медикаменти та харчування. І звичайно я потребую допомогу. Вже декілька разів зверталась» – розповіла житомирянка Галина Мамичинкова