На освіту в Житомирі виділять майже 10 млн гривень

Депутати на черговій сесії Житомирської міської ради внесли зміни до Програми розвитку освіти. Зокрема, на реконструкцію 3-ї гімназії депутати виділили 5 млн гривень. Також підрахували, що на дитсадок №32 необхідно 19 млн гривень, проте з міського бюджету дадуть лише 6 млн гривень, решту суми сподіваються отримати з обласного та державного бюджетів.
На обладнання та дидактичні матеріали для дитсадка №58 депутати вирішили залучили трохи менше 4-х мільйонів гривень. Гроші перерозподілили із зекономлених.

«Перерозподілити кошти з видатків на харчування навчальних закладів в сумі 1 млн 700 тис. Це в нас була економія за рахунок канікул і інших заходів та кошторисних видатків на теплопостачання» – сказав Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

Із заощаджених на опаленні коштів виділили понад 40 тисяч на жалюзі для 10-ї школи. Водночас, депутати закликали не економити на харчуванні для дітей.
На впровадження загальнодержавної програми «Нова українська школа» депутати виділили майже 700 тисяч. Гроші підуть, зокрема, на закупівлю фабрик друку: принтерів та ламінаторів для загальноосвітніх шкіл. Декотрі депутати зауважили, що директори шкіл закликають батьків самостійно дофінансовувати потреби нової української школи.
За запропоновані зміни до Програми розвитку освіти проголосували 39 депутатів міської ради. Загалом, на освіту на сесії виділили майже 10 млн гривень