На автобуси в Житомирі виділили 53 млн грн

У Житомирі з’являться 17 нових автобусів МАЗ. Транспортні засоби закуплять з міського бюджету за договором фінансового лізингу. За укладення такого договору проголосували депутати міської ради на черговій сесії 12 квітня. Голосували за питання складно. Спочатку «про всяк випадок» у порядку денному його з 10-го перенесли на передостаннє.
При обговоренні питання, депутати називали укладення договору фінансовою лізингу кабалою для житомирян.

«В кожного українця кредити, і ми в місті теж беремо кредит. Але потрібно було б хоча б нам розуміти всім, що ми робимо» – сказала депутат Житомирської міської ради Любов Цимбалюк.

Проте з першого разу договір фінансового лізингу депутати не погодили – голосів у сесійній залі не вистачило. Після цього міський голова оголосив 15-хвилинну перерву. Пізніше депутати повернулися до розгляду питання.
Рішення таки прийняли. За це проголосували 23 депутати міської ради. Обіцяють, що нові автобуси з’являться до кінця квітня.
Договір фінансового лізингу підписав під час сесії директор «Житомирського ТТУ» Андрій Нечуйвітер. Обіцяють, що нові автобуси будуть комфортними, оснащені кондиціонерами та пристосовані для маломобільних пасажирів. Обслуговуватиме автобуси ТТУ, – каже директор підприємства.
17 нових автобусів обійдуться в 53,5 млн гривень. У міській раді цього року планують закупити 40 автобусів