До Житомира прибули юні боксери з Донеччини

527

У Житомирі зустрічали юних боксерів Мар’їнської Дитячої юнацької спортивної школи. Спортсмени з прифронтових Мар’їнки, Красногорівки та села Григорівка Донецької області прибули на запрошення житомирської влади, аби познайомитися з нашим містом.
Приїхало до Житомира десятеро боксерів молодшого та середнього шкільного віку. Самі спортсмени оцінюють свій спортивний досвід критично.
Тренер боксерів каже, що декотрі діти подорожують вперше. Для них це нагода відволіктися від умов прифронтового життя.

«Некоторые никогда вообще не ездили на поезде, никуда не выезжали. Ну, и просто хотя бы снять стресс от войны. Как у меня один ребёнок сказал: «Я хоть неделю могу поспать спокойно, не слушать не выстрелов, не взрывов» – розповів тренер ДЮСШ (м. Мар’їнка) Олександр Безродний.

Для самого тренера Житомир нечужий. Чоловік жив тут впродовж 2 років, тому має гарні спогади про місто. Сподівається, що його підопічні проймуться місцевою атмосферою та полюблять Житомир.
Програмою заходів передбачені екскурсії, розваги та подорожі. Наставник юних боксерів сподівається, що діти матимуть можливість і потренуватися разом з житомирськими однолітками.
Перебуватимуть юні спортсмени з Донеччини в нашому місті 4 дні. Житимуть діти у комунальному готелі «Житомир»