Чергову допомогу в зону АТО відвезли волонтери

445

Вкотре авто з допомогою бійцям АТО поїхало на Схід. Олександр Таргонський розповідає: ще з 2014-го року волонтери їздять в зону АТО, везуть усе необхідне бійцям. Іноді пересилали речі поштою. Допомогу збирали жителі різних районів Житомирщини, прихожани костелу святого Йоана з Дуклі. Долучаються і школярі. Зокрема волонтери радіють, що зібрали гроші на прицільну оптику для снайперів.
Волонтер каже: напередодні відправили пральну машину та буржуйки. Окремо волонтер висловлює вдячність благодійному фонду «Нас об’єднує Житомир». Розповідає: завдяки Олександру Рабіновичу мав змогу купити хлопцям дороговартісний дизельний генератор.

«Хлопці всю зиму з генератором. Перебої зі світлом – генератор – 6 кіловат, і всюди є світло. Я дуже вдячний цьому фонду «Нас об’єднує Житомир» , з яким я зараз, дуже багато допомагає він, Олександр Рабінович особисто теж, дуже багато» – розповідає волонтер Олександр Таргонський.

Окрім необхідної техніки та оснащення, передають воїнам і смачненьке: паски, торти та інші солодощі. Вже протягом багатьох років благодійний фонд підтримує житомирських волонтерів у зборі допомоги  атовцям. Волонтер Олександр констатує, що дедалі менше охочих брати участь у формуванні благодійних вантажів. Однак наголошує, що війна триває і бійці потребують допомоги та підтримки з мирних земель України. Тому дякує усім благодійникам