Ігровий майданчик відкрили в одному з ОСББ Житомира

Новий простір для дітей облаштували в дворі ОСББ «Майдан Соборний». Відкривали майданчик святково цими вихідними: з кульками та розважальною програмою. Гроші на його купівлю та встановлення виділив народний депутат України Борислав Розенблат. Майданчик коштує 33 тисячі гривень. Голова ОСББ каже: місцева влада неодноразово відмовляла у проханні встановити його, але такий потребували: в ОСББ проживає близько 40 дітей, а при ВЖРЕПі мали лише залишки пісочниці.
Благодійник каже: головне – бачити дитячі посмішки та радість на обличчях. Втілювати такі  проекти нардеп планує і надалі.

«Коли дивишся на їхні очі, бачиш їхню радість, надію, бачиш те, що нарешті їм є де погратися, а не бігать там по вулицям, вибачте мені. Я думаю, що це дуже велике свято. Це наша уже дуже довгострокова програма підтримки ОСББ. Ви знаєте, що ще наприкінці 15-го року ми закликали всіх керівників ОСББ подавати заявки для того, щоб дійсно, хто бажає встановити майданчик – це буде підтримка до нашого фонду. Я вже збився з рахунку скільки ми вже встановили майданчиків. Знаю, що в минулому році було звернення, наприкінці року. Ми закупили ще його в минулому році, але чекали поки буде в цьому році погода, для того, щоб його встановити» – розповів народний депутат України Борислав Розенблат.

Такий дитячий майданчик у Житомирі не останній, обіцяє народний депутат. Каже: допомагатиме ОСББ, які звертатимуться по допомогу