У Житомирі презентували доктрину розвитку «Україна 2030»

478

«Ми сьогодні радо представляємо в Житомирі, в національному університеті імені Івана Франка, Доктрину збалансованого розвитку «Україна 2030». Це доробок п’ятьох провідних університетів України. Ця книжка є запрошенням до всіх університетів України об’єднатися навколо ідеї розвитку України до 30-го року» – розповіла координатор проекту, співавтор Доктрини збалансованого розвитку «Україна 2030», докторант Паризького університету Дені Дідро (Франція) Оксана Мельничук.

Представники Доктрини наголошують, що ставлять за мету сприяти входженню України до ТОП 30 розвинених країн світу. Такої амбітної цілі хочуть досягнути до 2030 року. У Житомирський державний університет науковці завітали, аби представити книгу та запросити житомирські вузи до своєї команди. Ця Доктрина сформована на основі економічного дослідження форсайт, яке базується на основі прогнозування майбутнього. За допомогою цього дослідження координатори проекту і розраховують, що потрібно зробити для успішного результату.
Учасники круглого столу наголошують, що це зібрання — вже крок до розвитку країни. Водночас, визнають: результат залежить від кожного з нас. Організатори закликають долучитися до стратегії «Україна 2030»