Мешканці багатоповерхівки в Житомирі скаржаться на затоплення підвалу

Мешканці багатоповерхівки у провулку Шкільний, 13 у Житомирі страждають від постійних підтоплень у підвалі. Люди скаржаться на сморід та плісняву у під’їзді та нарікають на бездіяльність комунальників.
Підвал у під’їзді захаращений, труби іржаві, а голі електродроти висять просто над головою.
Мешканці кажуть, що час від часу воду у підвалі відкачують, проте це проблеми не вирішує, бо підвал затоплюється знову. Сантехнік обслуговуючого підприємства бідкається, що люди самі винні у своїх бідах.
Працівники визнають, що труби треба міняти. Водночас, закликають, аби люди самостійно купували матеріали для ремонту.
Начальник управління житлового господарства міської ради каже, що у провулку Шкільному, 13 забивається каналізація. Чиновник стверджує, що люди самі засмічують стоки.

«Звичайна аварійна ситуація, тому що деякі люди не вміють чи не знають, що не треба викидати в каналізаційні унітази все, що їм не подобається. Затор цей ліквідований. Вони ремонтують окремі ділянки. Чавун міняють на пластикові труби. Це входить в квартирну плату» – сказав в. о. начальника житлового господарства Житомирської міської ради Андрій Оніщенко.

Водночас, начальник управління житлового господарства запевняє, що додаткові матеріали за власний кошт мешканці купувати не повинні