Частину скульптури пам’ятного комплексу «Герої не вмирають» обпалили

Частина акрилової напівпрозорої скульптури попечена. Нога фігури після пошкодження кришиться.
У департаменті  містобудування області знають про пошкоджену скульптуру. Роман Щебетов, очільник відомства, каже, що побачив пошкодження ще два тижні тому.
Комплекс з моменту відкриття жодній організацїї на баланс не передали. Довкола пам’ятника просто прибирають сміття робітники комунального підприємства, що й обслуговує будівлі облдержадміністрації. Хто та як саме реставруватиме скульптуру, посадовці вже погодили. Кажуть, що фірма, яка виготовляла акрилову фігуру, замінить частину зіпсованих пластин. А ось за які гроші — ще не знають.
Архітектор Петро Герез, автор проекту «Герої не вмирають», запевняє, що про плани чиновників чує вперше.

Якщо мене запросять люди, котрі будуть це замінювати, хто там: адміністрація чи якісь служби. Якщо мене попросять в цьому прийняти участь, я буду приймати участь. Наразі ніякою інформацією я не володію» — розповів автор проекту «Герої не вмирають»  Петро Герез.

Наразі обласні посадовці  з’ясовують, хто пошкодив скульптуру. Припускають, що фігуру могли підпалити навмисно. До правоохоронців ще не звертались.
Пам’ятник Героям Небесної Сотні все ж планують передати на баланс  комунальному підприємству з експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради. Це питання винесуть на сесію 31 травня. А допоки чиновники просять житомирян уважніше ставитись до символу пошани вбитих більше двохсот людей на Майдані у 2014-му