В селі Сінгури Житомирського району два роки успішно працює звіроферма з розведення норок

Житомирська область готова до залучення інвестицій з-за кордону. Більше ніж півроку тому Житомирська обласна рада та Житомирська облдержадміністрація створили Агенцію регіонального розвитку. Спеціалісти якої допомагають власникам успішно розвивати міжнародний бізнес на Житомирщині та залучають додаткові ресурси для втілення інвестиційних проектів.
В області активно зростає обсяг закордонних інвестицій. Підприємці вкладають кошти в сільськогосподарське виробництво. Така співпраця має бути вигідною і для бізнесменів, і для місцевих громад. Інвестор має розуміти потреби ОТГ, на території яких створюватиме підприємство. Необхідно проводити громадські слухання та укласти соціальну угоду, каже директор Агенції регіонального розвитку.
В області працює більше сотні підприємств з іноземним капіталом. Залученням іноземних інвестицій також займається Українсько-Арабська ділова рада — організація створює безпечні умови для інвесторів. Фахівці ознайомлюють з особливостями українського законодавства. Також сприяють бізнес-партнерству між арабськими країнами та Україною, зокрема, і в нашій області. Емад Абу Алруб каже, що закордонним інвесторам вигідно розвивати бізнес на селі.

«Создали нашу «раду» полтора года назад. А наша компания была создана четыре года назад. Потому что мы знаем, в Украине есть много предложений для инвесторов. Мы решили: нужно работать в Украине. Почему именно Житомир? Он ближе к Киеву. Кроме того, что в Житомире есть разные проекты» — каже президент Українсько-Арабської ділової ради Емад Абу Алруб.

Два роки успішно в області працює звіроферма з розведення норок. Підприємство «Профуна» працює в селі Сінгури Житомирського району. Інвестори — голландські бізнесмени, відновили колись занедбану ферму. Загальна вартість проекту — мільйон доларів.
У 2016 році підприємство «Профуна» сплатило до Сінгурівського сільського бюджету понад 120 тисяч гривень податків. Торік  — 800 тисяч, а вже в 2018–му майже півмільйона гривень