ВК «Полісся» – чемпіон України серед жіночих команд Першої ліги

802

Знай наших! Житомирський волейбольний клуб «Полісся» вдома став чемпіоном України з волейболу серед жіночих команд Першої ліги та гратиме у Вищій лізі в наступному сезоні. У 2-му фінальному турі господарі спочатку впевнено перемогли запорізьку «Орбіту-Спортінтернат» із рахунком 3:0. Після цього у принциповому матчі здолали Харківське обласне вище училище фізичної культури та спорту – 3:1 і тим самим взяли реванш за минулу поразку, а також розгромили ДЮСШ «Юність» із Білої Церкви – 3:0.

«Девчонки отнеслись с полной ответственностью, потому что все хотели стать чемпионками, все хотели получить золотые медали, стоять на высшей ступеньке пьедестала. Ну, и это всё счастье и за этого стоить жить», – розповів тренер ВК «Полісся» Анатолій Казьмерчук.

Срібними призерами чемпіонату стали харків’яни, а у трійці найсильніших – «Орбіта-Спортінтернат». Перемога ВК «Полісся» стала історичним моментом. Адже вперше в історії житомирського волейболу у Вищій лізі змагатимуться одразу два клуби – чоловічий «Житичі» та жіночий «Полісся». Волейбольні функціонери області кажуть, що це стало можливим завдяки командій роботі.