Семінар для медиків з Житомира та області провела фізіотерапевт з Австрії

Пані Урсула навчає житомирських медиків західним методам терапії для лікування хворих на ДЦП. Бобат-терапію за кордоном фізіотерапевти використовують з 40-х років минулого століття. Лікувальна гімнастика допомагає покращити рухову активність та тонус м’язів, каже медик.

«Це лікування переважно для дітей. Воно сприяє нормальному розвитку дитини, а також допомагає не бути залежними від інших в житті. Це моя мета в Бобат-терапії. Лікування розпочинається дуже рано: коли малюкам усього кілька місяців. Терапія попереджує м'язову недостатність дітей, тому вони можуть нормально розвиватися. Це наша мета» – розповіла фізіотерапевт, іпотерапевт Урсула Дієтц.

Медиків з міста та області навчали фахівці з міжнародної асоціації анімалотерапії. Іпотерапевти кажуть ,що поєднання  фізичної реабілітації за допомогою спеціально навчених  коней та лікувальної гімнастики допоможе дитині поетапно розвивати рухову активність та знімати  м’язову напругу. Розпочинати таку реабілітацію спеціалісти радять з 6 місячного віку.
Застосовувати Бобат-терапію медики зможуть при реабілітації та лікуванні в поліклініках, лікарнях та санаторіях міста та області